Dylan Farrow Scarlett Johansson ve ‘Görünüm’ için Bazı Kelimeler var

Scarlett Johansson Woody Allen, kızı Dylan Farrow, o yedi yaşındayken onu taciz yönetmen suçladı onu savunmak için manşetlere birkaç saat sonra, konuşmaya karar verdi.
“Woody Allen hakkında ne hissediyorum? Woody’yi seviyorum.” dedi. “Ona inanıyorum ve her zaman onunla çalışırım.”
“Ben woody her zaman görmek, ve ben bu konuda onunla bir çok konuşma yaptık,” diye devam etti. “Ona karşı çok açık konuştum, o da bana karşı çok açık sözlü. Masumiyetini koruyor ve ben ona inanıyorum.”

Ve şimdi Farrow bir cevap yayınladı. Los Angeles Times’ın Johansson’un reklamcısının sahip olması gereken zor gün hakkında şaka yapan bir eleştirisini yeniden tweetleyen Farrow, #TimesUp’ın vokal destekçisi olan aktörün ikiyüzlü bir şey olduğuna dikkat çekti.
Yazar, “Çünkü son iki yılda öğrendiğimiz bir şey varsa o da, sorgusuz sualsiz ‘masumiyetini koruyan’ erkek yırtıcılara kesinlikle inanmanız gerektiğidir.” dedi. “Scarlett’in şampiyon olduğunu iddia ettiği konuyu anlamak için önünde uzun bir yol var.”

Ve Perşembe sabahı, Joy Behar The View’ı ev sahipliği yaparken Allen’ın yanında durdu. Birisi çocuk tacizi gibi bir suçla suçlandığında, kendinize ne inanıyorum diyorsunuz? diyen Behar, Allen ile birlikte Amazon dizisi Crisis in Six Scenes’te çalıştı.
“Connecticut Eyalet Polisi Yale New Haven hastanesinden bir araştırma ekibi getirdi, tamam mı?” dedi. “Tıbbi muayeneleri de içeren altı aylık soruşturmaları Dylan’ın tacize uğramadığı sonucuna vardı.”

Behar ayrıca Farrow’un kardeşi Musa’nın babasını çocuk istismarı iddialarına karşı açıkça savunduğunu ve davayı cinsel tacizle suçlandıktan sonra Senato’dan istifa eden Al Franken’inkiyle karşılaştırdığını belirtti.

“Ben Soon-Yi ile Woody davranışı savunmak değilim, bu içler acısı oldu,” Behar devam etti. “Tüyler ürpertici, ama suç değil. Görünüşe göre onunla evlendiğinde 18 yaşın üstündeydi. Ama bu, küçük kız ile, o uzmanlar tarafından temize olmuştur demek.”

Yardımcı sunucu Sunny Hostin, 1993 yılında bir yargıcın “[Farrow]’un [Allen’ın] ona yönelik ilerlemelerine karşı korunması gerektiğine” işaret ederek Farrow’u savundu.
“Size tecrübelerime dayanarak söyleyeceğim, çünkü kariyerimin büyük bir kısmını çocuk cinsel yırtıcılarını kovuşturarak geçirdim, bu yüzden kendimi bu alanda bir uzman olarak görüyorum.”
“Tacizciler, karakter tanıklarını kurbanlarını tımar ettikleri kadar iyice tımar ederler”, diye devam etti Hostin. “Woody Johansson’un ona inanmasını istiyor. Muhtemelen bu işte çok iyidir.”

Farrow, Behar’a Twitter’dan yanıt verdi ve Hostin’e teşekkür etti. @JoyVBehar uzmanların Woody Allen’ı tamamen yanlış ve gerçekten bir yanlış karakterizasyon olduğunu söyleyerek, diye yazdı Woody Allen’ın devam ettirmek için çok uğraştığı yanlış anlatıyı geri ittiğin için @sunny için teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir