Kendall Jenner Piste Dönmeye Hazır

Endüstrinin en yüksek ücretli modelinin her yerde olmasını beklersiniz, ama Kendall Jenner’ın, hemen hemen her modelin aksine, neredeyse bir yıldır bulunmadığı bir yer var: pist. Bunun yerine, 23 yaşındaki mutlu kenardan şeyler alarak olmuştur-en son Cumartesi günü New York Moda Haftası sırasında Longchamp ilkbahar / yaz 2020 göstermek, Jenner Kate Moss yanında en plein hava aldı (ve süper 16 yaşındaki kızı, Lila) Lincoln Center’daki yansıma havuzunun kenarından.
“Aslında benim favorilerimden biri onların gördüm,” Jenner, markanın bir yüzü, gösteri tamamladıktan sonra söyledi. “Ben süper sportif ve şık olduğunu düşündüm.”

Koleksiyonun çizgili mor gömlekleri ve bungee kabloları yla dolu mini elbiselerinden hoşlanmış, ama özellikle göze çarpan bir şey vardı: Markanın kreatif direktörü Sophie Delafontaine’in Jacquemus’u küçülttüğü yeni Longchamp totes tarzı, neredeyse absürdlük noktasına. “Ben küçük bir çanta seviyorum,”Jenner, o eğilim ile oyunun biraz önünde olduğunu kaydetti. (Bu onun tüm temel sığar—aka “dudak parlatıcı ve kredi kartı.”)

Ancak sesine göre, Jenner’ın bu sezonun trendlerini ön sıradan almak yerine podyumda sergilemesi uzun sürmeyecek. Podyumdan bir kez daha ayrıldıktan sonra sonbahar/kış 2018’i atladı ve bu yıl şimdiye kadar sadece iki gösteride yer aldı-Jenner bu sezon uzun süre piste döneceğini doğruladı. “Bu [şarj etmek güzel oldu], ” Jenner, daha önce açıkça Moda Haftası onu panik atak ve anksiyete tetiklemek eğilimindedir nasıl tartışıldı, ekledi. “Her zaman gerçekten güzel.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir