Meghan Markle Abd Açık’ta Serena Williams On Cheer Için New York’a Uçtu

Meghan Markle’ın iyi bir tenis maçını sevdiği bir sır değil.

Düşes her zaman tenis büyükleri desteklemek için biri olmuştur, Wimbledon onu yıllık hac kanıtladığı gibi, o bu yaz başlarında yapılan. Stadyuma yaptığı ziyaret tartışmasız gelmedi (ve hayır, o teknik olarak tabloids inanmış olabilir gibi elbise kodu kırmak vermedi) ama arkadaşı tezahürat yaptı. The Times’ın verdiği habere göre, iyi arkadaşı tenis şampiyonu Serena Williams’a tezahürat yapmak için New York’a uçtu.
Düşes, bu sezon İskoç Dağlık Bölgesi’nde Kraliçe Elizabeth ile vakit geçirmek yerine, 7 Eylül’de Williams ile Kanadalı Bianca Andreescu arasında oynanacak final maçına hazırlanmak için Cuma sabahı New York’a geldi. Markle en son Şubat ayında amerikaya uçmuş, yakın arkadaşları ona bebek partisi verirken. Williams (markle bildirildi iki 2010 yılında bir Super Bowl partide bir araya geldi beri arkadaş olmuştur, ve geçen yıl Kraliyet Düğünü katıldı) Priyanka Chopra ve Misha Nonoo ile partide mevcut, yanı sıra Jessica Mulroney, duş ev sahipliği onu stilist. Markle, arkadaşlarının onun için attığı özel partiye katılmanın yanı sıra, bu seyahati bebek kıyafetleri için alışveriş ve Ladurée’ye vurarak geçirdi.
Bu kez, Düşes Amerika sans koca veya bebek geldi-hem Prens Harry ve Archie görünüşte evde kaldı-ve muhtemelen o ve Prens Harry özel jetler almak için alınan flak yanıt olarak, Markle ticari bir uçuş uçtu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir