Margaret Qualley Film Stardom için nasıl Dans etti?

Margaret Qualley Once Upon a Time’da Bilinmeyen Manson Girl rolü için seçmelere katıldığında… Hollywood’da, Quentin Tarantino’nun 1969’da Los Angeles’a yaptığı övgü, şarkı söylemek ve bazı satırları okumak istendi ve oldukça iyi iş çıkardığına düşündü. “Ama daha sonra, benim ajan aradı ve bir ‘hayır gitmek olduğunu söyledi,’ Qualley yaklaşık iki yıl sonra New York’ta Loews Regency otelde çay üzerinde söyledi. Buharlı bir yaz akşamı olmasına rağmen, o dev bir kırmızı kapüşonlu sweatshirt giyiyordu, ve onun uzun, koyu, dalgalı saçları yün kaplı ydı. “Ben gerçek hayatta ortaya hiçbir şey giymek,” diye açıkladı. “Kavurucu olsa bile, herhangi bir deri göstermek istemiyorum. Bunu filmlere saklıyorum.”
Qualley seçmelerde adete uygun bir bluz ve kot pantolon giymişti. Geri gelip Brad Pitt’le birlikte kimyaları var mı diye okuyabilir mi? “Evet dedim!” Qualley dedi ki, koltuğunda zıplayıp direnmiş. “Panama’da babamı ziyaret ediyordum. Hepsi plaj kulübeleriydi ve cep telefonu servisi yoktu ve menajerim çılgınca bana ulaşmaya çalışıyordu. Los Angeles’a uçtum, Quentin ve Brad’le tanıştım ve rolü aldım!”

Once Upon a Time’da… Hollywood’da Qualley, Pitt’in karakterini Manson ailesinin yaşadığı Spahn Movie Ranch’e çeken hippi cezbedici Pussycat’i canlandırıyor. Tarantino bana “Filmde bir sürü harika sahne kaybetmek zorunda kaldım, ama Margaret’in hiçbirini kesmedim ya da kesmedim. Benim yapmadığım tek kişi oydu.” Aslında, onun için daha fazla replik yazdı. “Quentin o uyuyamadı dedi ve ertesi gün el yazısı sayfaları ile geldi,” Qualley hatırlattı. “Yazılarını deşifre etmek zorunda kaldık. Çok heyecan vericiydi!” Tarantino’nun yanında bir not defteri yle takip etti, düşüncelerini ya da sette ilginç bulduğu her şeyi yazdı. “Bir noktada, Lena Dunham [filmdeki başka bir Manson kızı] Brad’e sordu, ‘Hiç kaybedenleri oynadın mı?’ Brad dedi ki, “Biliyorum. Ama her zaman kazanmalarını istiyorum. Qualley gülümsedi. Yaşamak için kelimeler.” Çekim sırasında Qualley, Tarantino’nun Manson kızlarının bacaklarını ya da koltuk altılarını tıraş etmesine izin vermediği için rahatsız olmadı. “Quentin Brad’in süslü arabanın panosunda benim garip görünümlü ayakları istedi,” dedi, hala bellek de cringing. “Onları saklamaya çalıştım ama ısrar etti.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir